Rezervasyon

0(362)4576464
360° Sanal Tur

3D Sanal Gerçeklik
Yemyeşil bir bahçe içinde haz veren tatlar..
Haberler ve yenilikler

TARİHÇE

Ticaret hayatına Samsunda 1970 yılında kuyumculuk mesleği ile başlayan Gülhan ailesi 1993 yılında içerisinde akaryakıt istasyonu ve kafeterya bulunan Gülhan tesisleri isimli işyerini açmıştır.

Elf Fastfood ismi ile 50 kişilik salonu ve 10 çalışanı ile fast food tarzında hizmet veren kafeterya bölümü kısa zaman içerisinde Samsun’un en çok tercih edilen yeme içme mekânlarından biri haline gelmiştir. Samsun halkının gösterdiği yoğun ilgi karşısında birkaç yıl içerisinde işletmede hem mimari hem de menü içeriği bakımından büyük değişiklikler yapılmıştır.

1997 yılına gelindiğinde büyütülen ve yenilenen kışlık salonu ve yazlık bahçesi ile 300 kişi kapasiteli bir restoran haline gelmiştir. 250 m2 mutfakta 30 çalışanı ile samsun pidesi, ızgara ve kebap çeşitleri, türk mutfağı, tava yemekleri ile hizmet vermeye başlamıştır. Elf fast food ismi ile bir kafe olarak açılan mekân bu tarih itibariyle Gülhan Restoran ismi ile tam bir restorana dönüşmüştür.

2007 yılında Avrupa Birliği Hibe Destek programı ile ortaklaşa gerçekleştirilen yenileme projesi sonucunda; yazlık bahçe içerisine bir kış bahçesi inşa edilerek yaz kış bahçe içerisinde hizmet verilmeye başlanmış, balo salonu, çocuk oyun alanları revize edilmiş ve özel etkinlikler için toplantı salonu faaliyete geçirilmiştir.

Bugün Gülhan Restoran verdiği alakart yemek hizmetleri, düğün ve balo hizmetleri, toplantı hizmetleri, catering hizmetleri ve paket servis hizmetleri ile tam bir yeme içme merkezi haline gelmiştir.

SAĞLIK ÖNCELİĞİ UYGULAMALARIMIZ

Gülhan Lezzet Ailesi olarak 3 markamız ve 6 restoranımızla yeni Sağlık Önceliği Uygulamalarımız ile 25 yıldır olduğu gibi bugün de yanınızdayız.
 

1. Şeffaf Mutfak: Tüm işletmelerimizde geçerli olan Şeffaf Mutfak İlkesi gereği mutfaklarımız misafirlerimizin gözetimine açıktır.

2. Gıda Hijyeni Teknikleri: Menülerimizde yer alan tüm sıcak ürünler 200 derece ve üzerinde ısılarda pişirilerek, soğuk ürünler ise Türk Gıda Kodeksine uygun şekilde klorlu yıkama yöntemi ile mikroorganizmaların gelişimine karşı korunur.

3. Korunaklı Servis: Mutfaklarımızda titizlikle hazırlanan güvenli hijyenik gıdalar mutfaklarımızdan masanıza kadar kapalı tepsilerle korunaklı şekilde taşınır ve servis edilir.

4. Periyodik Dezenfeksiyon: Tüm işletmelerimizde düzenli olarak genel dezenfeksiyon yapılır. Ayrıca masa ve sandalyeler her bir misafirimizin kullanımından sonra dezenfekte edilir ve servisi yenilenir.

5. Koruyucu Ekipmana Sahip Yetkin Personel: Mevzuata uygun olarak hijyen eğitimi belgesine sahip personelimiz maske, siperlik, bone, kolluk ve eldiven gibi koruyucu ekipmanlar kullanarak görevlerini izole bir şekilde yapmaktadır.

6. Misafirlerimiz İçin Ücretsiz Koruyucu Ürünler: Dileyen müşterilerimiz işletmelerimizde maske, eldiven ve el dezenfektanına ücretsiz olarak ulaşabilirler.

7. Mesafeli Hizmet: Misafirlerimizi ağırladığımız masaların birbirleri ile olan mesafeleri ve hizmet eden salon personelimizin misafirlerimize olan servis mesafesi sosyal mesafeye uygun şekilde düzenlenmiştir.

8. Artırılmış El Hijyeni: Mutfaklarımızda yer alan sesli uyarı sistemi sayesinde tüm mutfak personelimiz her yarım saatte bir ellerini yıkamaktadırlar. Salon personelimiz ise her bir misafirimize hizmet ettikten sonra eldiven değiştirmektedirler.

9. Minimum Temas: Ortak yüzeylere teması en aza indirgemek için tüm işletmelerimizde temassız ödeme sistemleri kullanılmaktadır.

10. Güvenli Paket Teslimatı: Mutfaklarımızda titizlikle hazırlanan korunaklı hijyenik ürünler üzerinde güvenlik etiketi olan kilitli gıda ambalajlarına el değmeden paketlenir. Her gün dezenfeksiyon işlemi yapılan motorsiklet taşıma kutularımızda sizlere temassız ulaştırılır.

KARİYER

Adınız Soyadınız
Doğum Yeriniz
Doğum Tarihi
Cinsiyet
Medeni Haliniz
Sabit Telefon
Cep Telefonu
E-posta
Ehliyet
Eğitim
Okul Adı Mezuniyet Tarihi Derece
Yabancı Dil
Dil Seviye
Bilgisayar Bilgisi
Katıldığınız kurs ve seminerler
İş Deneyimleri
Firma Adı Çalışma Süresi Ayrılma Nedeni
Ek olarak

SALONLAR

Kış Bahçesi salonu: 200 kişi kapasiteli kışlık bir salondur. Bu salonda sadece alakart servis verilmektedir. Üzeri cam tavan olan bu salon gün boyunca gün ışığı ile aydınlanmaktadır. Tüm cepheleri açılır kapanır cam olan salon, içerisinde yüzlerce bitki olan bahçe manzaralıdır. Havanın ısısına göre sürgülü camlar açılıp bahçe ile birleşerek yazlık salon olarak da kullanılabilmektedir. Tüm kapalı alanlarımızda olduğu gibi bu salonumuzda da sigara içilmemektedir. Bu salonumuzda içerisinde top havuzu bulunan bir kışlık çocuk oyun alanı mevcuttur.

Yazlık Bahçe: 250 kişi kapasiteli bir alandır. Bahçemizde yalnızca alakart servis verilmektedir. İçerisinde 15-20 yaşlarında yüzlerce bitki çeşidi yer almaktadır. Bahçe içerisinde yapay şelale, süs havuzları ve çocuk oyun alanı mevcuttur. Bu alanda 40-50 kişilik grup yemekleri de verilebilmektedir.

TOPLU YEMEK HİZMETLERİ

CATERING

Doğum günü, iş yemeği gibi küçük ölçekli toplantılardan düğün, sünnet gibi daha büyük organizasyonlara kadar; evinizde, işyerinizde veya istediğiniz herhangi bir yerde restoranımızda sunduğumuz lezzet ve servis kalitesi aratmayacak şekilde misafirlerinizi kendi misafirlerimiz gibi ağırlamaktayız. Siz sadece yer, zaman ve mönüyü belirleyin, gerisini bize bırakın. Masa düzeni ve süslemelerinden, tüm yemek ve içecek servislerine, kullanılacak tüm servis ekipmanlarına kadar her şeyle biz ilgileniriz.

TOPLU YEMEK HİZMETLERİ

Havuz Balo Salonu: 250 kişilik bu salonda düğün ve balo hizmetleri, grup yemekleri verilebildiği gibi alakart servis de verilebilmektedir. Bu salonun tüm ön cephesi cam olup bahçe manzaralıdır. Bu salonumuz barkovizyon ve ses sistemi donanımlarına sahiptir.

Toplantı Salonu: 10-20 kişilik gruplardan 150 kişilik organizasyonlara kadar küçük ve orta ölçekli etkinliklerin düzenlenebildiği bu salon restoranımızın ikinci katındadır. Yan cephesi bahçe, ön cephesi ise deniz manzaralıdır. İş toplantıları, sunumlar, seminerler, yemek ikramları, nikah, düğün ve doğum günü kutlamaları gibi hizmetler de verilebilmektedir. Bu salonumuz barkovizyon ve ses donanımlarına sahiptir.

PAKET SERVİS

Restoranımızdaki lezzet ve hızı aratmayacak şekilde paket servis hizmeti verilmektedir.

ÇOCUK DOSTU RESTORAN

Çocuk oyun alanları

Çocuk misafirlerimiz için içerisinde çeşitli oyun gereçleri ve top havuzu bulunan 80 m2 büyüklüğünde çocuk oyun alanımız mevcuttur. Bu salon açılabilir cam sistemi sayesinde hem yazlık hem kışlık olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca bu salon yemek salonumuzun hemen yanında olup aradaki cam bölme sayesinde ebeveyinler tarafından yemek yedikleri yerden gözlemlenebilir fiziki şartlara sahiptir.

Çocuk gözetim hizmeti

Cumartesi ve Pazar günleri saat 10:00/21:00 arasında, Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma günleri ise 16:00/21:00 saatleri arasında Oyun Salonu görevlimiz çocuk misafirlerimize hem gözetmenlik yaparken hem de çeşitli oyunlar ve boyama gibi uğraşlarla iyi vakit geçirmelerini sağlamaktadırlar.

Doğum günü ve özel günler

Ayrıca doğumgünü kutlamalarında, sınıf etkinliklerinde size özel tahsis edilecek alanlarda çocuklarınız için hayalinizdeki organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Pideelli5

Samsun pidesinin AVM konseptinde sunulduğu, self servis hizmet veren Pideelli5 isimli markamız Samsun’da Yeşilyurt AVM, Piazza AVM, Bulvar AVM, 56'lar, Çorum'da AHL Park AVM, İstanbul'da Emaar Square AVM ve Ankara'da Atakule Alışveriş Merkezi'nde olmak üzere ile toplamda 7 şubesiyle hizmet vermektedir.

Ve Döner

Gülhan Restoran yeme içme alanındaki 20 yılı aşkın tecrübesinin getirdiği başarıyı Türk mutfağının vazgeçilmezi olan dönerde de göstermek için 2016 yılında Ve Döner isimli restoranı hizmete sokmuştur. Ve Dönerde %100 et döner, yanında tandır fırında pişen incecik lavaşlarla sunulmaktadır.

BASINDA BİZ

GALERİ

Çocuk Dostu Restoran - Gülhan Restoran
Gülhan Tesisleri - havadan görüntüleme
bahçe
çocuk oyun alanı
giriş
giriş
çocuk oyun alanı
Bahçemizden
Bahçemizden
Mescit
Top havuzu
Bahçemizden
Bahçemizden

ZİYARETÇİ DEFTERİ
Sen de yaz

İLETİŞİM

Samsun-Bafra Karayolu 17.km Körfez Mah. Atatürk Bulvarı No:125 Kurupelit 55270 Atakum/SAMSUN

Telefon : +90 362 457 64 64 (Pbx)

Faks : +90 362 457 59 87

E-posta : info@gulhan.org

Bize Yazın

Rezervasyon ve sipariş

0(362)4576464
360° Sanal Tur

3D Sanal Gerçeklik